Цінності: минуле, теперішнє, майбутнє.

Наша компанія

Хліб усьому голова!
Не нова приказка, знайома усім ще з дитинства. Та, щоб потрапити на стіл, хліб проходить довгий шлях, і ми щасливі, що є частиною цього шляху. Ми - млинарі і прикладаємо максимум зусиль для того, щоб борошно, з якого згодом випечуть заповітний буханець було найвищого гатунку! З давніх-давен, на теренах України населення займалось хліборобством. Направду, стільки історій про хліб і такого шанобливого ставлення до нього важко знайти ще десь у світі. Ми є продовжувачами споконвічного ремесла і ми працюємо для Вас!

Наше місцезнаходження

Торгова марка підприємства: «Полада».
Продукт для сильних духом.

Полада - означає потребу домінувати. Завжди і скрізь. Незалежно від того, наскільки виправдано таке прагнення в конкретних обставинах. Конфлікт з тими, хто явно сильніший - не лякає, а швидше навпаки - заохочує. З віком змінюється тільки «вагова категорія», а пріоритети залишаються незмінними «Сильніше, вище, швидше». Не важливо скільки зусиль буде прикладено, головне - є результат. Натуральний продукт для сильних духом і тілом, хто пам’ятає свою історію і самостійно творить своє майбутнє.


Приєднуйтесь до польоту (video)


Паспортні дані підприємства

МІСТКІСТЬ (тис. тонн)

Елеваторна79,4

Складська-

ЗЕРНОСУШАРКИ

кількість

1

Потужність, тн/год

32
ПРИЙМАННЯ (тонн/добу) - 3500

ж.д. вагонами

1500 /

автотранспортом

2000
ВІДВАНТАЖЕННЯ (тонн/добу) - 1000

ж.д. вагонами

600 /

автотранспортом

400

Основний напрямок діяльності:

Виробництво

Виробництво продуктів борошномельно-круп'яної промисловості (основний), а саме - борошно вищого, першого та другого гатунків, борошно житнє обдирне, крупа манна, висівки пшеничні (насипом та гранульовані)

Виробництво

Виробництво готових кормів для тварин, що утримуються на фермах

Зберігання

Послуги зі зберігання, сушіння та переробки зернових

Транспорт

Транспортне оброблення вантажів та інша допоміжна діяльність у сфері транспорту.

Наша ціль

Забезпечити регіон товарами та послугами високого рівня. Популяризувати виробництво серед молоді та населення загалом, звернути увагу на важливість існування і розвитку даної галузі, для Прикарпаття зокрема, та України в цілому.

Transport

Наша місія

Зберігаючи традиції народу та пам’ятаючи його мудрість створювати сучасне, комфортне та успішне підприємництво для людей. Дати одвічній праці пращурів нове дихання і запалити цим вогнем мільйони.

Transport